Ubercart Authorize.net Payment Gateway (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
sv: Authorize.Net: CIM profil skapad- @id

en: Order @order taking place at @date
sv: Beställning @order levereras den @date

en: <b>@type:</b> @amount
sv: <strong>@type:</strong> @amount

en: Type: @type<br />ID: @id
sv: Typ: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
sv: ACCEPTERAD

en: REJECTED
sv: NEKAD

en: CVV match: @cvv
sv: CVV-matchning: @cvv

en: Charge amount
sv: Kostnad

en: Authorize amount only
sv: Godkänn endast belopp

en: Set a reference only
sv: Ange endast en referens

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
sv: Behandlingen av kontokortet lyckades. Kolla administratörens kommentar för mer detaljer.

en: Duplicate window
sv: Dubbla fönster

en: Blocks submission of duplicate transactions within the specified window.  Defaults to 120 seconds.
sv: Spärrar inläggning av dubbla transaktioner inom det angivna fönstret. Standardvärdet är 120 sekunder.
