Ubercart Authorize.net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Transaction key
vi: Chìa khóa giao dịch

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Transaction type
vi: Loại giao dịch

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Transaction mode used for processing orders.
vi: Chế độ giao dịch dùng cho việc xử lý các đơn hàng.

en: Card Type:
vi: Loại thẻ:

en: Card Number:
vi: Số thẻ:

en: What's the CVV?
vi: CVV là gì?
