Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Production
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка
