Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Production
hu: Termelés

en: Transaction key
hu: Tranzakciókulcs

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Currency Code
hu: Pénznem kódja

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Transaction type
hu: Tranzakciótípus

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: API Login ID
hu: API belépési azonosító

en: MD5 Hash
hu: MD5 ellenőrzőösszeg

en: Card Type:
hu: A kártya típusa:

en: Card Number:
hu: Kártyaszám:

en: What's the CVV?
hu: Mi a CVV?
