Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Currency Code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: What's the CVV?
is: Hvað er CVV?

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below.
is: Greiðsluupplýsingarnar þurfa að stemma við greiðsluupplýsingarnar á greiðslukortinu sem þú hefur slegið inn.
