Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Transaction key
ca: Clau de la transacció

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció
