Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: Production
fa: محصولات

en: Transaction key
fa: کلید تراکنش

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Currency Code
fa: کد واحد پول

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: API Login ID
fa: شناسه ورود API

en: MD5 Hash
fa: رمز عبور کاربر (به صورت کد شده)

en: Card Type:
fa: نوع کارت:

en: Card Number:
fa: شماره کارت :

en: What's the CVV?
fa: CVV ‌چیست؟
