Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Production
tr: Üretim

en: Transaction key
tr: İşlem kodu

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Currency Code
tr: Para Birimi Kodu

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Customer notifications
tr: Müşteri bilgilendirmeleri

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Transaction mode used for processing orders.
tr: İşlem modu siparişlerin işlenmesi için kullanılır.

en: Card Type:
tr: Kart Türü:

en: Card Number:
tr: Kart Numarası:

en: What's the CVV?
tr: CVV nedir?
