Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Production
it: Produzione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Currency Code
it: Codice valuta

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Card Type:
it: Tipo carta:

en: Card Number:
it: Numero carta:

en: What's the CVV?
it: Cosa è il CVV?
