Ubercart Authorize.Net SIM/DPM Payment Methods (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Production
pl: Produkcja

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Currency Code
pl: Kod waluty

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: What's the CVV?
pl: Co to jest CVV?
