Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Order
bg: Поръчка

en: Production
bg: Продукт

en: Shipping
bg: Доставка
