Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Order
bn: ক্রম
