Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Yes
ca: Sí

en: Not found
ca: No trobat

en: Order
ca: Ordre

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Mariannes

en: Virgin Islands
ca: Illes Verges

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Federated States of Micronesia
ca: Estats Federats de Micronèsia

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: Shipping settings
ca: Paràmetres d'enviament
