Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Order
cy: Trefn

en: American Samoa
cy: Samoa Americanaidd

en: Palau
cy: Palaw

en: Production
cy: Cynhyrchiad
