Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Order
da: Rækkefølge

en: American Samoa
da: Amerikansk Samoa

en: Georgia
da: Georgien

en: Marshall Islands
da: Marshalløerne

en: Northern Mariana Islands
da: Nordmarianerne

en: Production
da: Produktion

en: Shipping
da: Forsendelse

en: Federated States of Micronesia
da: Mikronesien

en: California
da: Californien

en: Shipping settings
da: Forsendelsesindstillinger

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Billing
da: Fakturering
