Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Order
de: Reihenfolge

en: American Samoa
de: Amerikanisch-Samoa

en: Georgia
de: Georgien

en: Marshall Islands
de: Marshallinseln

en: Northern Mariana Islands
de: Nördliche Marianen

en: Virgin Islands
de: Jungferninseln

en: Production
de: Produktion

en: Shipping
de: Versandkosten

en: Federated States of Micronesia
de: Föderierte Staaten von Mikronesien

en: California
de: Kalifornien

en: Shipping settings
de: Einstellungen für Versand

en: Credentials
de: Zugangsdaten

en: Billing
de: Abrechnung
