Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Not found
et: Ei leitud

en: Order
et: Järjestus

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Palau
et: Belau

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Shipping settings
et: Kohaletoimetamise seaded
