Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Order
jv: Urutan

en: American Samoa
jv: Samoa Amerika

en: Northern Mariana Islands
jv: Kepulauan Mariana Lor
