Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Order
km: លំដាប់

en: American Samoa
km: អាមេរិក​សាមូអា

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Guam
km: ហ្គាម

en: Marshall Islands
km: កោះ​ម៉ាស្យល

en: Northern Mariana Islands
km: កោះ​ម៉ារៀណា​ភាគ​ខាង​ជើង

en: Palau
km: ប៉ាឡូ

en: Puerto Rico
km: ព័រតូរីកូ
