Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Development
id: Pembangunan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Not found
id: Tidak dijumpai

en: Order
id: Urutan
