Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Order
pl: Kolejność

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Virgin Islands
pl: Wyspy Dziewicze

en: Production
pl: Produkcja

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Federated States of Micronesia
pl: Federalne Stany Mikronezji

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Mississippi
pl: Missisipi

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New York
pl: Nowy Jork

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: Pennsylvania
pl: Pensylwania

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: Texas
pl: Teksas

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: Shipping settings
pl: Ustawienia dostawy

en: District Of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii

en: Credentials
pl: Kwalifikacje
