Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Order
sl: Vrstni red

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko
