Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Order
ast: Orde

en: American Samoa
ast: Samoa Americana

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Marshall Islands
ast: Islles Márxal

en: Northern Mariana Islands
ast: Islles Marianes del Norte

en: Palau
ast: Paláu

en: Puerto Rico
ast: Puertu Ricu
