Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Development
az: Develop

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Guam
az: Quam

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Northern Mariana Islands
az: Şimali Mariana adaları

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko
