Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Order
be: Парадак

en: American Samoa
be: Амерыканскае Самоа

en: Georgia
be: Грузія

en: Guam
be: Гуам

en: Marshall Islands
be: Маршалавы Астравы

en: Northern Mariana Islands
be: Паўночныя Марыянскія астравы

en: Palau
be: Палау

en: Puerto Rico
be: Пуэрта-Рыка
