Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Yes
es: Sí

en: Not found
es: No encontrado

en: Order
es: Pedido

en: American Samoa
es: Samoa americana

en: Marshall Islands
es: Islas Marshall

en: Northern Mariana Islands
es: Islas Marianas del Norte

en: Palau
es: Palaos

en: Virgin Islands
es: Islas Vírgenes

en: Production
es: Producción

en: Shipping
es: Envío

en: Federated States of Micronesia
es: Estados Federados de Micronesia

en: New Jersey
es: Nueva Jersey

en: New Mexico
es: Nuevo México

en: New York
es: Nueva York

en: North Carolina
es: Carolina del Norte

en: North Dakota
es: Dakota del Norte

en: Oregon
es: Oregón

en: South Carolina
es: Carolina del Sur

en: South Dakota
es: Dakota del Sur

en: West Virginia
es: Virginia Occidental

en: Shipping settings
es: Opciones de envío

en: District Of Columbia
es: Distrito de Columbia

en: Credentials
es: Credenciales

en: Billing
es: Dirección de Pago
