Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Order
eu: Ordena

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Northern Mariana Islands
eu: Iparraldeko Mariana Irlak
