Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Order
fi: Järjestys

en: American Samoa
fi: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
fi: Marshallinsaaret

en: Northern Mariana Islands
fi: Pohjois-Mariaanit

en: Production
fi: Tuotanto

en: Shipping
fi: Toimitus

en: Federated States of Micronesia
fi: Mikronesian liittovaltio

en: California
fi: Kalifornia

en: North Carolina
fi: Pohjois-Carolina

en: North Dakota
fi: Pohjois-Dakota

en: South Carolina
fi: Etelä-Carolina

en: South Dakota
fi: Etelä-Dakota

en: West Virginia
fi: Länsi-Virginia

en: Shipping settings
fi: Postitusasetukset

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Billing
fi: Laskutus
