Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Order
fr: Ordre

en: American Samoa
fr: Samoa américaines

en: Georgia
fr: Géorgie

en: Marshall Islands
fr: Îles Marshall

en: Northern Mariana Islands
fr: Îles Mariannes du Nord

en: Palau
fr: Palaos

en: Puerto Rico
fr: Porto Rico

en: Virgin Islands
fr: Îles Vierges

en: Shipping
fr: Expédition

en: Federated States of Micronesia
fr: États fédérés de Micronésie

en: California
fr: Californie

en: Florida
fr: Floride

en: Hawaii
fr: Hawaï

en: Louisiana
fr: Louisiane

en: New Mexico
fr: Nouveau Mexique

en: North Carolina
fr: Caroline du Nord

en: North Dakota
fr: Dakota du Nord

en: Pennsylvania
fr: Pennsylvanie

en: South Carolina
fr: Caroline du Sud

en: South Dakota
fr: Dakota du Sud

en: Virginia
fr: Virginie

en: West Virginia
fr: Virginie-Occidentale

en: Shipping settings
fr: Paramètres d'expédition

en: District Of Columbia
fr: District de Columbia

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Billing
fr: Facturation
