Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Not found
gl: Non atopada

en: Order
gl: Orde

en: American Samoa
gl: Samoa americana

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Northern Mariana Islands
gl: Illas Marianas do Norte

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Virgin Islands
gl: Illas Virxes

en: Shipping settings
gl: Configuración de usuario
