Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Guam
hy: Գուամ

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Northern Mariana Islands
hy: Հյուսիսային Մարիանյան կղզիներ

en: Palau
hy: Պալաու

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո
