Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Not found
lt: Nerasta

en: Order
lt: Tvarka

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Production
lt: Produkcija

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Shipping settings
lt: Pristatymo nuostatos
