Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Development
no: Utvikling

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Order
no: Rekkefølge

en: American Samoa
no: Amerikansk Samoa

en: Marshall Islands
no: Marshalløyene

en: Northern Mariana Islands
no: Nord-Marianene

en: Production
no: Produksjon

en: Shipping
no: Frakt

en: Shipping settings
no: Fraktinnstillinger

en: Credentials
no: Innloggingsdetaljer
