Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Order
hr: Redoslijed

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverno Marijansko Otočje

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Shipping
hr: Dostava
