Ubercart Connector for AvaTax (7.x-5.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Production
nn: Produksjon
