Bank Transfer - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: To
ca: Per

en: Amount
ca: Import

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Order #:
ca: # comanda:

en: Purchasing Information:
ca: Informació de compra:

en: E-mail Address:
ca: Adreça de correu electrònic:

en: Billing Address:
ca: Adreça de facturació:

en: Billing Phone:
ca: Telèfon de facturació:

en: Order Grand Total:
ca: Total general de la comanda:

en: Payment Method:
ca: Mètode de pagament:

en: Order Summary:
ca: Resum de la comanda:

en: Products Subtotal:
ca: Subtotal dels productes:

en: Total for this Order:
ca: Total per aquesta comanda:

en: Products on order:
ca: Productes de la comanda:
