Bank Transfer - en to et translation catalogue (29 entries)

en: To
et: Kellele

en: Amount
et: Hulk

en: Shipping Address:
et: Postiaadress:

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: Shipping Method:
et: Postitamise viis:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
et: [order-first-name], täname tellimuse eest!

en: An account has been created for you with the following details:
et: Sinu jaoks loodi konto järgnevate andmetega:

en: Password:
et: Parool:

en: Want to manage your order online?
et: Kas tahad hallata oma tellimust?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
et: Kui on vajalik tellimuse täitmise jälgimine, võib külastada meie veebipoodi [store-link] ja klõpsata menüülingil "Minu konto" või sisse logida järgneva lingiga:

en: Purchasing Information:
et: Tellimise teave:

en: E-mail Address:
et: Meiliaadress:

en: Billing Address:
et: Maksja aadress:

en: Billing Phone:
et: Arvesaaja telefon:

en: Shipping Phone:
et: Kaubasaaja telefon:

en: Order Grand Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Payment Method:
et: Tasumise viis:

en: Order Summary:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Shipping Details:
et: Postitamise andmed:

en: Products Subtotal:
et: Toodete vahesumma:

en: Total for this Order:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Products on order:
et: Tooteid tellimuses:

en: Where can I get help with reviewing my order?
et: Kust leida abi tellimuse kontrollimisel?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
et: Et rohkem teada saada meie poes [store-link] tehtud tellimuste jälgimise kohta, võib külastada <a href="[store-help-url]">abi lehte</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
et: Märkus: see e-kiri on automaatne teade. Palume sellele mitte vastata.

en: Thanks again for shopping with us.
et: Täname veelkord ostu eest!

en: SKU:
et: Toote ID:

en: Order Date:
et: Tellimuse kuupäev:
