Bank Transfer - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: To
nn: Til

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
nn: Takk for tinginga di [order-first-name]!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
nn: Du kan sjå stoda på tinginga di ved å gå til nettsida vår på [store-link] og trykke på «Kontoen min» i menyen eller logge inn med denne lenka:

en: Purchasing Information:
nn: Opplysningar om kjøpet:

en: E-mail Address:
nn: E-post-adresse:

en: Thanks again for shopping with us.
nn: Takk igjen for at du handlar hos oss.

en: Thanks for your order, !order_first_name!
nn: Takk for tinginga di, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
nn: Du kan sjå stoda på tinginga di ved å gå til nettsida vår på !store_link og trykke på «Kontoen min» i menyen eller logge inn med denne lenka:
