Bank Transfer - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: To
ro: Către

en: Amount
ro: Suma

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Expected clear date:
ro: Data estimată a lichidării:

en: The amount must be a number.
ro: Sume trebuie să fie un număr.
