Bank Transfer - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: To:
nl: Aan:

en: To
nl: Aan

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Shipping Address:
nl: Verzendadres:

en: Order #:
nl: Bestellingnummer:

en: Shipping Method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Clear Date:
nl: Vrijgavedatum:

en: Expected clear date:
nl: Verwachte vrijgavedatum:

en: Expected clear date
nl: Verwachte vrijgavedatum

en: Order balance:
nl: Openstaand bedrag voor bestelling:

en: The amount must be a number.
nl: Het bedrag moet numeriek zijn.

en: An account has been created for you with the following details:
nl: Er is een account voor u aangemaakt met de volgende gegevens:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Want to manage your order online?
nl: Wilt u uw bestelling online bekijken?

en: Purchasing Information:
nl: Aankoopinformatie:

en: E-mail Address:
nl: E-mailadres:

en: Billing Address:
nl: Factuuradres:

en: Billing Phone:
nl: Telefoon factuuradres:

en: Shipping Phone:
nl: Telefoon verzendadres:

en: Order Grand Total:
nl: Totaal te voldoen:

en: Payment Method:
nl: Betaalmethode:

en: Order Summary:
nl: Bestellingoverzicht:

en: Shipping Details:
nl: Verzendgegevens:

en: Products Subtotal:
nl: Subtotaal producten:

en: Total for this Order:
nl: Totaalbedrag van deze bestelling:

en: Products on order:
nl: U heeft de volgende producten besteld:

en: (!price each)
nl: (!price p/stuk)

en: Where can I get help with reviewing my order?
nl: Waar kan ik informatie krijgen over mijn bestelling?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
nl: Deze e-mail is automatisch gegenereerd.

en: Thanks again for shopping with us.
nl: Hartelijk dank voor uw bestelling.

en: SKU:
nl: Artikelnummer:

en: Receipt No. / Comment
nl: Ontvangst nr. / Reacties

en: Any notes about the Bank Transfer, like receipt number.
nl: Eventuele opmerkingen over de overschrijving, zoals het ontvangstnummer.

en: Receive Bank Transfer
nl: Bankoverschrijving ontvangen

en: Use the form to enter the Bank Transfer into the payments system and set the expected clear date.
nl: Gebruik het formulier om de overschrijving in het systeem van betalingen te voeren en stel de verwachte overschrijf-datum in.

en: Bank Transfer received, expected clear date of @date.
nl: Bankoverschrijving ontvangen, verwachte overschrijf-datum: @date.

en: Bank Transfer
nl: Bankoverschrijving

en: Display "Reason for payment: order number <i>[order ID]</i>"
nl: Geef "Reden voor de betaling: volgnummer <i>[order ID]</ i>" weer

en: Payment instructions
nl: Betalingsinstructies

en: Reason for payment
nl: Reden voor de betaling

en: Order Date:
nl: Besteldatum:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
nl: Bedankt voor uw bestelling, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
nl: Indien u de status van uw bestelling wilt bekijken kunt u inloggen op:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
nl: Wilt u meer weten over het beheren van uw bestellingen bij !store_link? Bezoek dan onze <a href="!store_help_url">helppagina</a>
