Bank Transfer - en to el translation catalogue (19 entries)

en: To
el: Προς

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Shipping Address:
el: Διεύθυνση αποστολής:

en: Order #:
el: Παραγγελία #:

en: Shipping Method:
el: Μέθοδος αποστολής:

en: Clear Date:
el: Ημερομηνία εκκαθάρισης:

en: Expected clear date:
el: Αναμενόμενη ημερομηνία εκκαθάρισης:

en: Expected clear date
el: Αναμενόμενη ημερομηνία εκκαθάρισης

en: Order balance:
el: Υπόλοιπο παραγγελίας:

en: The amount must be a number.
el: Το ποσό πρέπει να είναι αριθμός.

en: E-mail Address:
el: Διεύθυνση e-mail:

en: Billing Address:
el: Διεύθυνση τιμολόγησης:

en: Payment Method:
el: Τρόπος πληρωμής:

en: SKU:
el: Κωδικός:

en: Order Date:
el: Ημερομηνία Παραγγελίας:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
el: Ευχαριστούμε για την παραγγελία σας, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
el: Εάν χρειάζεται να ελέγξετε την κατάσταση της παραγγελίας σας, παρακαλούμε επισκεφτείτε την αρχική σελίδα μας στο !store_link και κάντε κλικ στο "Ο λογαριασμός μου" στο μενού ή συνδεθείτε με τον παρακάτω σύνδεσμο:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
el: Για να μάθετε περισσότερα για την διαχείριση των παραγγελιών σας στο !store_link, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη <a href="!store_help_url">σελίδα βοήθειας</a>.
