Bank Transfer - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: To:
kn: ಗೆ:

en: To
kn: ಗೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Username:
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು:

en: Password:
kn: ಗುಪ್ತಪದ(_P):
