Bank Transfer - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: To:
bg: До:

en: To
bg: До

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Clear Date:
bg: Изчистване на дата:

en: The amount must be a number.
bg: Сумата трябва да е цифра.
