Bank Transfer - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: To:
cs: Komu:

en: To
cs: Komu

en: Amount
cs: Částka

en: Bank details
cs: Podrobnosti o bankovním účtu

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Shipping Address:
cs: Dodací adresa:

en: Order #:
cs: Obj. č.:

en: Shipping Method:
cs: Způsob dodání:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Clear Date:
cs: Datum splatnosti:

en: Expected clear date:
cs: Předpokládané datum splatnosti:

en: Expected clear date
cs: Předpokládané datum splatnosti

en: Order balance:
cs: Bilance objednávky:

en: The amount must be a number.
cs: Částka musí být číslo.

en: An account has been created for you with the following details:
cs: Byl pro vás vytvořen nový uživatelský účet s následujícími údaji:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Want to manage your order online?
cs: Chcete spravovat Vaší objednávku online?

en: Purchasing Information:
cs: Informace o nákupu:

en: E-mail Address:
cs: E-mailová adresa

en: Billing Address:
cs: Fakturační adresa:

en: Billing Phone:
cs: Telefon:

en: Shipping Phone:
cs: Telefon pro dodání:

en: Order Grand Total:
cs: Celková cena objednávky:

en: Payment Method:
cs: Způsob zaplacení:

en: Order Summary:
cs: Souhrn objednávky:

en: Shipping Details:
cs: Podrobnosti dodání:

en: Products Subtotal:
cs: Mezisoučet produktů:

en: Total for this Order:
cs: Celkem pro tuto objednávku:

en: Products on order:
cs: Objednané produkty:

en: Where can I get help with reviewing my order?
cs: Kde dostanu pomoc s překontrolováním mé objednávky?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
cs: Poznámka: Tato emailová zpráva je generována automaticky. Prosím, neodpovídejte na tuto zprávu.

en: Thanks again for shopping with us.
cs: Ještě jednou děkujeme, že nakupujete u nás.

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
cs: Poskytněte specifický popis pro tuto platební metodu na stránce s pokladnou.

en: Account number
cs: Číslo účtu

en: Receipt No. / Comment
cs: Číslo výpisu / Komentář

en: Any notes about the Bank Transfer, like receipt number.
cs: Jakékoliv poznámky k bankovnímu převodu jako např. číslo výpisu z účtu.

en: Receive Bank Transfer
cs: Přijmout bankovní převod

en: Use the form to enter the Bank Transfer into the payments system and set the expected clear date.
cs: Použijte formulář pro vložení bankovního převodu do platebního systém a nastavte očekávané datum splatnosti.

en: Bank Transfer received, expected clear date of @date.
cs: Byl přijat bankovní převod s očekávaným datem splatnosti @date.

en: Bank Transfer
cs: Bankovní převod

en: Pay by Bank Transfer.
cs: Zaplatit bankovním převodem

en: The bank details of the order.
cs: Bankovní detaily objednávky.

en: Bank Transfer received
cs: Platba bankovním převodem byla přijata.

en: Enter the bank account details to display to customers who choose this payment method during checkout.
              Details left empty will not be shown. You can also choose to leave all bank details empty and create your own output using the payment instructions.
cs: Vložte potřebné bankovní podrobnosti, které se zobrazí zákazníkům, kteří si v pokladně vyberou tuto metodu placení.
              Prázdné položky se nezobrazí. Můžete také nechat všechna políčka prázdná a vytvořit zcela vlastní výstup pokud údaje vložíte do políčka instrukcí pro platbu.

en: Name associated with bank account.
cs: Jméno přiřazené k bankovnímu účtu

en: International Bank Account Number
cs: Mezinárodní číslo účtu (International Bank Account Number)

en: Bank code appellation
cs: Pojmenování kódu banky

en: Appellation of bank code - depending on where your bank is located you should set this to: "BSB" (AU), "Sort code" (UK), "Bank code" (DE), "Clearing number" (CH), "Routing transit number" (US) or "Bank transit number" (CA)
cs: Pojmenování bankovního kódu - v závislosti na umístění vaší banky to může být: "Bankovní kód" (CS), "BSB" (AU), "Sort code" (UK), "Bank code" (DE), "Clearing number" (CH), "Routing transit number" (US) or "Bank transit number" (CA)

en: Bank code
cs: Kód banky

en: Actual bank code, will be shown with appellation set above
cs: Aktuální kód banky

en: Banking institution
cs: Bankovní instituce

en: Branch office
cs: Pobočka

en: Display "Reason for payment: order number <i>[order ID]</i>"
cs: Zobrazit "Důvod platby: objednávka číslo <i>[order ID]</i>"

en: Payment instructions
cs: Instrukce pro platbu

en: Instructions for customers on the checkout page. Use &lt;br /&gt; for line break.
cs: Instrukce pro zákazníky, které se zobrazí na stránce pokladny. Použijte &lt;br /&gt; pro zalomení řádek.

en: Reason for payment
cs: Důvod platby

en: order number
cs: číslo objednávky

en: Provides the Bank Transfer payment method.
cs: Poskytuje platební metodu Bankovní převod.

en: Order Date:
cs: Datum objednávky:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
cs: Děkujeme za objednávku, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
cs: Pro kontrolu stavu objednávky můžete navštívit domovskou stránku našeho obchodu na adrese !store_link a přejít na "Můj účet", nebo se přihlásit pomocí následujícího odkazu:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
cs: Pro více informací, jak spravovat vlastní objednávky v obchodu !store_link, můžete navštívit <a href="!store_help_url">stránku s nápovědou</a>.

en: Account owner
cs: Majitel účtu
