Bank Transfer - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: To
fa: به

en: Amount
fa: مقدار

en: SKU
fa: مدل

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Shipping Address:
fa: نشانی حمل و نقل:

en: Order #:
fa: سفارش #:

en: Shipping Method:
fa: روش حمل و نقل:

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Clear Date:
fa: تاریخ پاس شدن چک:

en: Expected clear date:
fa: تاریخ مورد انتظار پاس شدن چک:

en: Expected clear date
fa: تاریخ مورد انتظار پاس شدن چک

en: The amount must be a number.
fa: مقدار باید عددی باشد.

en: An account has been created for you with the following details:
fa: یک حساب کاربری با جزئیات زیر برای شما ایجاد گردید:

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Want to manage your order online?
fa: قصد مدیریت آنلاین سفارش خود را دارید؟

en: Purchasing Information:
fa: اطلاعات خرید:

en: E-mail Address:
fa: نشانی پست الکترونیکی:

en: Billing Address:
fa: نشانی صورتحساب:

en: Shipping Phone:
fa: تلفن حمل و نقل:

en: Payment Method:
fa: روش پرداخت:

en: Order Summary:
fa: خلاصه سفارش:

en: Shipping Details:
fa: جزئیات حمل و نقل:

en: Total for this Order:
fa: کل این سفارش:

en: Where can I get help with reviewing my order?
fa: از کجا برای بررسی سفارش خود می توانم راهنمایی بگیرم؟

en: Thanks again for shopping with us.
fa: باز هم از خرید با ما تشکر می‌کنیم.

en: Order Date:
fa: تاریخ سفارش:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
fa: از سفارش شما متشکریم، !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
fa: اگر نیاز به بررسی وضعیت سفارش خود دارید، لطفا در صفحه ی اصلی !store_link بر روی "حساب کاربری من" در منو کلیک کنید یا با استفاده از لینک زیر وارد شوید:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
fa: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت سفارش هایتان در !store_link ، لطفا <a href="!store_help_url">صفحه ی راهنمای ما</a> را مشاهده کنید.
