Bank Transfer - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: To
tr: Kime

en: Amount
tr: Miktar

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Shipping Address:
tr: Gönderi Adresi:

en: Order #:
tr: Sipariş no:

en: Shipping Method:
tr: Gönderme Yöntemi:

en: Username:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Clear Date:
tr: Tarihi Temizle:

en: Order balance:
tr: Sipariş bakiyesi:

en: The amount must be a number.
tr: Tutar sayı olarak girilmeli.

en: An account has been created for you with the following details:
tr: Aşağıdaki bilgiler ile sizin için bir hesap oluşturuldu:

en: Password:
tr: Parola:

en: Want to manage your order online?
tr: Siparişinizi çevirim içi olarak yönetmek mi istiyorsunuz ?

en: Purchasing Information:
tr: Satın alma Bilgileri:

en: E-mail Address:
tr: E-posta adresi:

en: Billing Address:
tr: Fatura Adresi:

en: Billing Phone:
tr: Fatura Telefonu:

en: Shipping Phone:
tr: Gönderi Telefonu:

en: Order Grand Total:
tr: Sipariş Toplam Tutarı:

en: Payment Method:
tr: Ödeme Yöntemi:

en: Order Summary:
tr: Sipariş Özeti:

en: Shipping Details:
tr: Gönderi Detayları:

en: Products Subtotal:
tr: Ürünlerin ara toplamı:

en: Total for this Order:
tr: Toplam Tutar:

en: Products on order:
tr: Siparişteki ürünler:

en: Where can I get help with reviewing my order?
tr: Siparişimi gözden geçirmek için nereden yardım alabilirim?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
tr: Lütfen dikkat: Bu e-posta otomatik olarak gönderilmiştir. Lütfen bu mesajı cevaplamayın.

en: Thanks again for shopping with us.
tr: Bizimle alışveriş yaptığınız için tekrar teşekkür ederiz.

en: Account number
tr: Hesap numarası

en: Bank Transfer
tr: Banka Havalesi

en: Pay by Bank Transfer.
tr: Havale / EFT ile ödeme.

en: International Bank Account Number
tr: Uluslararası banka hesap numarası

en: Banking institution
tr: Banka

en: Branch office
tr: Şube

en: Order Date:
tr: Sipariş Tarihi:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
tr: !order_first_name!, siparişiniz için teşekkür ederiz.

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
tr: Eğer siparişinizin durumunu kontrol etmek istiyorsanız lütfen !store_link adresinde anasayfamızı ziyaret edip menüde "Hesabım"a tıklayın ya da aşağıdaki bağlantıyı kullanarak giriş yapın:
