Bank Transfer - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: To:
uk: Кому:

en: To
uk: До

en: Amount
uk: Величина

en: Bank details
uk: Деталі банка

en: SKU
uk: Артикул

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Shipping Address:
uk: Адреса доставки:

en: Order #:
uk: Замовлення #:

en: Shipping Method:
uk: Спосіб доставки:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Clear Date:
uk: Дата взаємозаліку:

en: Expected clear date:
uk: Очікувана дата взаємозаліку:

en: Expected clear date
uk: Очікувана дата взаємозаліку

en: Order balance:
uk: Баланс замовлення:

en: The amount must be a number.
uk: Сума повинна бути числом.

en: An account has been created for you with the following details:
uk: Для вас був створений обліковий запис з наступними даними:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Want to manage your order online?
uk: Чи хочете мати можливість керування своїм замовленням онлайн?

en: Purchasing Information:
uk: Інформація про покупку:

en: E-mail Address:
uk: Адреса електронної пошти:

en: Billing Address:
uk: Адреса платника:

en: Billing Phone:
uk: Номер телефону платника:

en: Shipping Phone:
uk: Контактний номер телефону:

en: Order Grand Total:
uk: Загальна сума замовлення:

en: Payment Method:
uk: Спосіб оплати:

en: Order Summary:
uk: Перегляд замовлення:

en: Shipping Details:
uk: Подробиці доставки:

en: Products Subtotal:
uk: Товарний підсумок:

en: Total for this Order:
uk: Сума замовлення:

en: Products on order:
uk: Товари у замовлені:

en: Where can I get help with reviewing my order?
uk: Де я можу отримати допомогу щодо перегляду мого замовлення?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
uk: Занотуйте, будь ласка: Надсилання електронного повідомлення виконує робот. Будь ласка, не відповідайте на це повідомлення.

en: Thanks again for shopping with us.
uk: Ще раз дякуємо за те що зробили покупки в нас.

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
uk: Приведіть опис способу оплати який буде на сторінці оформлення замовлення.

en: Account number
uk: Номер рахунку

en: Enter the bank account details to display to customers who choose this payment method during checkout.
              Details left empty will not be shown. You can also choose to leave all bank details empty and create your own output using the payment instructions.
uk: Введіть реквізити банківського рахунку для показу клієнтам, які обрали цей спосіб оплати при оформленні замовлення. Подробиці залишені порожніми не відображуються. Ви також можете залишити все банківські реквізити порожніми і створити своє власне виведення з використанням вказівок з платежів.

en: Name associated with bank account.
uk: Ім'я, пов'язане з банківським рахунком.

en: Payment instructions
uk: Вказівки з оплати

en: order number
uk: номер замовлення

en: Order Date:
uk: Дата замовлення:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
uk: Дякуємо за замовлення, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
uk: Якщо потрібно перевірити статус замовлення, перейдіть на головну сторінку !store_link і натисніть на пункт меню "Мій  обліковий запис" або перейдіть за наступним посиланням:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
uk: Аби більше дізнатися про роботу з вашими замовленнями в магазину !store_link, будь ласка, відвідайте нашу <a href="!store_help_url">сторінку довідки</a>.

en: <h4><strong>Installation instructions</strong></h4><p>For better customer experience please use the token [order-payment-bank-details] to display the bank details on the invoice. You can find an example invoice template doing this in the uc_bank_transfer module folder.</p>
uk: <h4><strong>Вказівки з встановлення</strong></h4><p> Для кращого обслуговування клієнтів, будь ласка, використовуйте замінник [order-payment-bank-details] для перегляду реквізитів банку в рахунку-фактурі. Ви можете знайти шаблон прикладу рахунку-фактури, виконавши таке, в папці модуля uc_bank_transfer.</p>

en: Bank transfer - method title
uk: Банківський переказ - назва способу

en: Name for bank transfer payment method presented to the customer.
uk: Назва способу оплати банківським переказом, показуване покупцеві.

en: Bank transfer - account owner
uk: Банківський переказ - власник рахунку

en: Owner of bank account.
uk: Власник банківського рахунку.

en: Bank transfer - bank code appellation
uk: Банківський переказ - найменування коду банку

en: Appellation of bank code.
uk: Найменування коду банку.

en: Bank transfer - account bank
uk: Банківський переказ - банк рахунку

en: Bank holding account.
uk: Банк, в якому знаходиться рахунок.

en: Bank transfer - account branch
uk: Банківський переказ - філія рахунку

en: Branch office of holding bank.
uk: Філія банку, в якому знаходиться рахунок.

en: Bank transfer - policy
uk: Банківський переказ - правила

en: Transfer instructions.
uk: Вказівки щодо переказу.

en: Make payment to
uk: Виконати платіж

en: Account owner
uk: Власник рахунку

en: Payment bank details
uk: Банківські реквізити оплати
