Bank Transfer - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: To:
hu: Címzett:

en: To
hu: Hova

en: Amount
hu: Összeg

en: Bank details
hu: Banki információk

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Shipping Address:
hu: Szállítási cím:

en: Order #:
hu: Rendelésszám:

en: Shipping Method:
hu: Szállítási mód:

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Clear Date:
hu: Fizetési határidő:

en: Expected clear date:
hu: Fizetési határidő:

en: Expected clear date
hu: Fizetési határidő

en: Order balance:
hu: A rendelés összege:

en: The amount must be a number.
hu: A összeg egy szám kell legyen.

en: An account has been created for you with the following details:
hu: Egy felhasználói fiókot hoztunk létre Önnek a következő adatokkal:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Want to manage your order online?
hu: A rendelések online legyenek kezelve?

en: Purchasing Information:
hu: Vásárlási információk:

en: E-mail Address:
hu: E-mail cím:

en: Billing Address:
hu: Számlázási cím:

en: Billing Phone:
hu: Értesítési telefonszám:

en: Shipping Phone:
hu: Szállítási telefonszám:

en: Order Grand Total:
hu: Rendelés végösszege:

en: Payment Method:
hu: Fizetési mód:

en: Order Summary:
hu: Rendelés összesítése:

en: Shipping Details:
hu: Szállítási részletek:

en: Products Subtotal:
hu: Termékek részösszege:

en: Total for this Order:
hu: Rendelés összege:

en: Products on order:
hu: Megrendelt termékek:

en: Where can I get help with reviewing my order?
hu: Hol kapok segítséget a rendelésem áttekintéséhez?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
hu: Figyelem: Ez az e-mail egy autamata figyelmeztetés. Kérjük, ne válaszoljon erre az üzenetre.

en: Thanks again for shopping with us.
hu: Ismét köszönjük, hogy nálunk vásárolt.

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
hu: Ez a megnevezés lesz használatos a fizetési oldalaknál ehhez a fizetési módhoz.

en: Account number
hu: Számlaszám

en: Receipt No. / Comment
hu: Számla sorszáma / Megjegyzések

en: Any notes about the Bank Transfer, like receipt number.
hu: Az átutaláshoz tartozó megjegyzések (például a bizonylat sorszáma)

en: Receive Bank Transfer
hu: Átutalási adatok megadása

en: Use the form to enter the Bank Transfer into the payments system and set the expected clear date.
hu: Az alábbi űrlapon adhatóak meg a banki átutalás adatai a weboldal fizetési rendszerébe, valamint beállítható a fizetési határidő.

en: Bank Transfer received, expected clear date of @date.
hu: Banki átutalás teljesült, a megadott fizetési határidő: @date.

en: Bank Transfer
hu: Banki átutalás

en: Pay by Bank Transfer.
hu: Fizetés banki átutalással

en: The bank details of the order.
hu: A rendeléshez szükséges banki információk.

en: Bank Transfer received
hu: Az átutalás megérkezett

en: Enter the bank account details to display to customers who choose this payment method during checkout.
              Details left empty will not be shown. You can also choose to leave all bank details empty and create your own output using the payment instructions.
hu: Banki átutaláshoz szükséges adatok megadása azok számára, akik a banki átutalási fizetési módot választják a fizetés során.
    Az üresen hagyott beállítási lehetőségek nem jelennek meg. Az összes mezőt üresen lehet hagyni, ebben az esetben a fizetési információkhoz lehet írni a szükséges információkat.

en: Name associated with bank account.
hu: Számlatulajdonos neve

en: International Bank Account Number
hu: Nemzetközi számlaszám

en: Bank code appellation
hu: Banki kódmegjelölés

en: Appellation of bank code - depending on where your bank is located you should set this to: "BSB" (AU), "Sort code" (UK), "Bank code" (DE), "Clearing number" (CH), "Routing transit number" (US) or "Bank transit number" (CA)
hu: Banki kódmegjelölés – a bank székhelyétől függően lehet: „BSB” (Ausztrália), „Sort code” (Egyesült Királyság), „Bank code” (Németország), „Clearing number” (Svájc), „Routing transit number” (USA) vagy „Bank transit number” (Kanada)

en: Bank code
hu: Bankkód

en: Actual bank code, will be shown with appellation set above
hu: Bankazonosító kód, a feljebb kiválasztott megjelöléssel elllátva

en: SWIFT-Code (aka BIC = Bank Identifier Code)
hu: SWIFT-kód (más néven BIC-kód)

en: Banking institution
hu: Bankintézet

en: Branch office
hu: Bankfiók címe

en: Display "Reason for payment: order number <i>[order ID]</i>"
hu: Feltüntetve „A fizetés megnevezése: rendelés azonosító <i>[order ID]</i>”

en: Payment instructions
hu: Útmutató a fizetéshez

en: Instructions for customers on the checkout page. Use &lt;br /&gt; for line break.
hu: Az ügyfeleknek szóló útmutatások az elektronikus fizetési oldalon. A &lt;br /&gt; HTML tag használatos soremeléshez.

en: Reason for payment
hu: Közlemény

en: order number
hu: rendelés azonosítója

en: Provides the Bank Transfer payment method.
hu: Lehetővé teszi a banki átutalás fizetési módot.

en: Order Date:
hu: A megrendelés dátuma:

en: Thanks for your order, !order_first_name!
hu: Köszönjük a vásárlást, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
hu: Ha szükséges ellenőrizni a rendelés állapotát, akkor a „Saját adatok” menüpontban lehet ezt megtenni az oldal hivatkozásán (!store_link), vagy az alábbi hivatkozásra kattintva lehet bejelentkezni:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
hu: Az rendelések kezeléséről több információ található a !store_link <a href="[store-help-url]">súgó oldalán</a>.

en: <h4><strong>Installation instructions</strong></h4><p>For better customer experience please use the token [order-payment-bank-details] to display the bank details on the invoice. You can find an example invoice template doing this in the uc_bank_transfer module folder.</p>
hu: <h4><strong>Beállítási  információk</strong></h4><p>A még jobb felhasználói élményhez a [order-payment-bank-details] vezérjelet célszerű használni a banki adatok számlán való megjelenítéséhez. Az uc_bank_transfer_module mappában található egy ennek megfelelő számlasablon.</p>

en: Bank transfer - method title
hu: Banki átutalás – fizetési mód címe

en: Name for bank transfer payment method presented to the customer.
hu: A banki átutalás fizetési mód vásárló által látható neve.

en: Bank transfer - account owner
hu: Banki átutalás – a számlatulajdonos neve

en: Owner of bank account.
hu: Bankszámla tulajdonosa.

en: Appellation of bank code.
hu: Bankkód megnevezése.

en: Transfer instructions.
hu: Átutalási útmutató.

en: Make payment to
hu: A fizetés kedvezményezettje

en: Account owner
hu: Számlatulajdonos
