Buckaroo - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Enabled
am: ንቁ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ
