Buckaroo - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Enabled
bg: Активиран

en: Not found
bg: Не е намерено

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Production
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Submit order
bg: Поръчай
